INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PROFESIONAL SISTEMI - PS
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA PROFESSIONALS - Produktet Man- bojë

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA PROFESSIONALS - Produktet Man- bojë


PROFESIONAL SISTEMI - PS

Tags JUST MEN - NËN - 00
Një styling dedikuar linjë që më soothes lëkurën dhe rigjallëron.

pelte tonik
Xhel Energizing tonik. Jep hydration optimale dhe vitalitet të ri në flokë dhe lëkurë.
kuti : 175 tub ml.Tags shampo GEL Paste
Për flokët freskuese dhe energjike dhe trupit. Ofron lagështi të lëkurës dhe të flokëve.
kuti : 175 tub ml.Tags GEL dylli POLISH
Styling riorganizohet gjatë gjithë ditës. Trashë të plotë për një aplikim të lehtë dhe të freskëta.
kuti : 100 ml jar .

Related

PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA PROFESSIONALS
MAXXIMUN - WELLA PROFESSIONALS
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA PROFESSIONALS

X

privacy