elenco Aziende - HOME PAGE -

PROFESIONAL SISTEMI - PS
< WELLA PROFESSIONALS BACK

Produktet Man- bojë - WELLA PROFESSIONALS


PROFESIONAL SISTEMI - PS
PROFESIONAL SISTEMI - PS
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 72610 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PROFESIONAL SISTEMI - PS
PROFESIONAL SISTEMI - PS
Tags JUST MEN - NËN - 00
Një styling dedikuar linjë që më soothes lëkurën dhe rigjallëron.

pelte tonik
Xhel Energizing tonik. Jep hydration optimale dhe vitalitet të ri në flokë dhe lëkurë.
kuti : 175 tub ml.Tags shampo GEL Paste
Për flokët freskuese dhe energjike dhe trupit. Ofron lagështi të lëkurës dhe të flokëve.
kuti : 175 tub ml.Tags GEL dylli POLISH
Styling riorganizohet gjatë gjithë ditës. Trashë të plotë për një aplikim të lehtë dhe të freskëta.
kuti : 100 ml jar .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy